Центр цивільного захисту — багатофункціональний заклад, створений для надання низки послуг щодо навчання, тренінгів, експертизи та консультацій у сфері безпеки. Враховуючи непросту ситуацію, яка склалась в Україні - тема цивільного захисту особливо актуальна. Саме тому пропонований асортимент послуг нашого Центру охоплює так багато напрямків цієї сфери.

Цінність Вашого часу важлива для нас - навчання може відбуватись як у Центрі цивільного захисту, так і безпосередньо на території підприємства замовника, з виїздом наших фахівців за попередньою домовленістю. Завдяки досвіченим викладачам-консультантам у Центрі цивільного захисту можна отримати максимально повний обсяг знань, інформації та навичок. Наші спеціалісти допоможуть розробити необхідну об’єктову та організаційно-плануючу документацію.

Записатися на навчання можна: скориставшись формою заявки на сайті, зателефонувавши за вказаними телефонами або замовивши зворотній дзвінок через спеціальну опцію. Наш співробітник зв`яжеться з Вами у найкоротший термін. Крім того, на сайті можна ознайомитись з переліком документів з питань цивільного захисту.

Послуги Центру цивільного захисту розраховані на:

керівників, посадових осіб з питань цивільного захисту, фахівців державної служби України з надзвичайних ситуацій, власників, підприємців, усіх зацікавлених осіб та громадян.